واگذاری بیش از 13 هزار انشعاب آب و فاضلاب در قم

واگذاری بیش از 13 هزار انشعاب آب و فاضلاب در قم

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم خبر داد؛

واگذاری بیش از 13 هزار انشعاب آب و فاضلاب در قم

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم از واگذاری بیش از 13 هزار انشعاب آب و فاضلاب از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قم، دکتر علی جان صادق پور به ارائه گزارشی از عملکرد شرکت آب و فاضلاب در واگذاری انشعابات آب و فاضلاب پرداخت و اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 7 هزار و 115 انشعاب فاضلاب به مشترکین واگذار شده که هزار انشعاب بیش از برنامه سال 97 بوده است.

وی تعداد آحاد اشتراک واگذار شده فاضلاب را بیش از 13 هزار و 300 فقره اعلام و خاطرنشان کرد: این میزان نیز حدود هزار انشعاب بیش از برنامه است که این امر بیانگر رویکرد آبفای قم به تشویق مردم به استفاده از شبکه فاضلاب است.

 مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم تعداد کل انشعابات فاضلاب در شهر قم را حدود 95 هزار فقره با آحاد 157 هزار فقره اعلام کرد و یادآور شد: در حال حاضر بیش از 50 درصد شهر قم تحت پوشش شبکه فاضلاب قرار دارد که به علت عدم استقبال مردم تنها 30 درصد شبکه در حال بهره‌برداری است.

وی در ادامه با اشاره به واگذاری بیش از 5 هزار و 937 انشعاب آب در سال جاری اظهار داشت: در این زمینه نیز طبق برنامه پیش رفتیم و تا رسیدن به نقطه نهایی برنامه سال 97 فاصله چندانی نداریم.

دکتر صادق پور تعداد کل انشعابات آب استان را نیز بیش از 317 هزار فقره با آحاد 492 هزار فقره اعلام و تصریح کرد: در حال حاضر صد در صد جمعیت شهری استان قم از شبکه آب شرب سالم و بهداشتی بهره‌مند هستند.

پایان خبر/

موضوع: اخبار عمومی