لزوم حرکت کارکنان حراست بر مبنای اخلاق‌مداری

لزوم حرکت کارکنان حراست بر مبنای اخلاق‌مداری

مدیر دفتر کل حراست و امور محرمانه آبفای کشور تأکید کرد؛

لزوم حرکت کارکنان حراست بر مبنای اخلاق‌مداری

مدیر دفترکل حراست و امور محرمانه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور وی بر ضرورت حرکت کارکنان حراست بر مبنای اخلاق‌مداری تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قم، مدیرکل دفتر حراست و امور محرمانه آبفای کشور در سفر به قم از تصفیه‌خانه آب، سیستم‌های حفاظت هوشمند تأسیسات صادقیه، مرکز تله‌متری، نیروگاه برقابی، تأسیسات آب‌شیرین‌کن و برخی دیگر از تأسیسات و تجهیزات شرکت آب و فاضلاب قم بازدید و از نزدیک در جریان نحوه فعالیت این بخش‌ها آشنا شد.

جعفر عرب نژاد در ادامه در نشستی با مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم ضمن قدردانی از حمایت‌های مدیریت آبفای قم از مجموعه حراست گفت: با ارزیابی‌های صورت گرفته دفتر حراست آبفای قم همواره در سطح کشور جزو مجموعه‌های برتر و فعال بوده که این مهم مرهون حمایت‌های مدیریت شرکت و نشان از تخصص و کارایی مجموعه مدیران و کارشناسان این دفتر به شمار می‌رود.

وی بر ضرورت حرکت کارکنان حراست بر مبنای اخلاق‌مداری تأکید کرد و با بیان اینکه مجموعه حراست باید الگوی سایر کارکنان سازمان باشند، خاطرنشان کرد: مجموعه حراست مشاور امین و چشم بیدار سازمان به شمار می‌رود که باید در راستای اهداف عالیه شرکت از انحرافات جلوگیری کنند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم نیز در این نشست ضمن قدردانی از زحمات صورت گرفته دفتر حراست، عملکرد دفتر حراست آبفا را مثبت و مثمر ثمر ارزیابی کرد و اظهار داشت: تعامل سازنده و نگاه مثبت از شاخصه‌های مجموعه حراست است که می‌تواند ما را در رسیدن به اهداف یاری رساند.

دکتر علی جان صادق پور همچنین به ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیت‌های شرکت آب و فاضلاب استان قم پرداخت و یکپارچه‌سازی را در روند خدمات‌رسانی به مردم استان بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت: با یکپارچه‌سازی شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی، خدمت‌رسانی به روستاها از شتاب بیشتری برخوردار شود.

مدیرکل دفتر حراست و امور محرمانه آبفای کشور در نشستی دیگر با اعضای شورای انسجام‌بخشی حراست‌های صنعت آب و برق قم به بررسی مسائل و مشکلات دفاتر حراست پرداخت.

عرب پور همچنین از دفتر حراست آبفای قم بازدید کرد و در نشستی صمیمی با کارکنان، این دفتر، از عملکرد دفتر حراست آبفای قم در  حوزه‌های مختلف فیزیکی، پرسنلی، اسناد و آی تی قدردانی کرد.

مدیر دفتر حراست آبفای قم نیز در این نشست ضمن تأکید بر لزوم تبدیل وضعیت نگهبانان تأکید کرد و خواستار پیگیری در خصوص صدور مجوز از سوی وزارت نیرو به شرکت آب منطقه‌ای قم برای انتقال تصاویر  دوربین‌ها و اطلاعات  مربوط به تصفیه‌خانه از بستر فیبر به تله‌متری شرکت آب و فاضلاب استان شد.

 

موضوع: اخبار عمومی