استاندار قم: لزوم الگوسازی دستگاه‌های استان از تجربه موفق آبفا

استاندار قم: لزوم الگوسازی دستگاه‌های استان از تجربه موفق آبفا

استاندار قم تأکید کرد؛

الگوسازی از تجربه موفق آبفا در اصلاح شبکه آبرسانی

استاندار قم نحوه اجرای پروژه اصلاح رینگ غربی آبرسانی شهر قم را تجربه‌ای موفق و الگوی مناسبی برای سایر پروژه‌های استان دانست.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قم، دکتر بهرام سرمست در جلسه ستاد پيشگيري، هماهنگي و فرماندهي عمليات پاسخ به بحران استان قم با قدردانی از مدیریت مطلوب و بدون حاشیه پروژه اصلاح رینگ غربی آبرسانی قم گفت: شرکت آب و فاضلاب استان در این پروژه نشان داد که به خوبی با اصول و قواعد مدیریت بحران آشنا است.

وی ضمن اینکه از دستگاه‌های اجرایی استان خواست از این اقدام آبفا در اجرای پروژه‌های خود الگوبرداری کنند، اظهار داشت: اصلاح رینگ غربی آبرسانی شهر از مسائل بسیار مهمی بود که می‌توانست تبعات و پیامدهای مختلفی داشته باشد اما با هماهنگی خوب دستگاه‌های استان، به تجربه موفقی تبدیل شد.

استاندار قم از تمام دستگاه‌ها و کسانی که در اجرای موفق این پروژه همکاری کردند تقدیر و خاطرنشان کرد: ما می‌توانیم از این تجربه برای مدیریت موضوعات پیش رو استفاده کنیم و فعالیت‌هایمان را با ترسیم برنامه‌ریزی و سناریونویسی به پیش ببریم تا به نتایج مطلوب دست یابیم.

وی همچنین از صداوسیما و سایر رسانه‌های استان نیز که در اطلاع‌رسانی و انتشار اخبار مربوط به پروژه اصلاح رینگ غربی شهر مشارکت جدی داشتند قدردانی و تأکید کرد: امیدواریم این مشارکت همچنان در خصوص اطلاع‌رسانی اصلاح الگوی مصرف ادامه داشته باشد ضمن اینکه مردم نیز باید در مصرف بهینه سوخت و انرژی همکاری لازم را داشته باشند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم نیز در این جلسه به ارائه گزارشی از ابعاد مختلف اجرای پروژه اصلاح رینگ غربی آبرسانی شهر قم پرداخت و گفت: عملیات اجرایی این پروژه بزرگ با حمایت استاندار محترم، معاونین استاندار، نمایندگان محترم قم در مجلس شورای اسلامی و همراهی کم‌نظیر دستگاه‌های اجرایی استان و همچنین همکاری خوب مردم عزیز استان به انجام رسید.

دکتر علی جان صادق پور با اشاره به آبرسانی حدود نیمی از جمعیت شهر قم از رینگ غربی یادآور شد: با پیش‌بینی‌های لازم و هماهنگی‌های صورت گرفته با سایر دستگاه‌ها، اطلاع‌رسانی از طریقه رسانه‌ها و تعامل مردم، هیچ‌گونه مشکلی در طول زمان اجرای این پروژه نداشتیم.

وی رفع نشت خط انتقال 1400 میلی‌متر و تعویض شیرآلات و اتصالات فرسوده رینگ غربی آبرسانی شهر قم را از جمله مراحل اجرای این پروژه برشمرد و خاطرنشان کرد: خوشبختانه این پروژه بزرگ و پیچیده با استفاده از تمام امکانات و تجهیزات طی سه روز کار شبانه‌روزی و زودتر از زمان پیش‌بینی شده به انجام رسید.

در پایان این جلسه استاندار قم از مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم و سایر دستگاه‌هایی که در عملیات اجرایی اصلاح رینگ غربی آبرسانی قم همکاری داشتند قدردانی کرد.

پایان خبر/

 

موضوع: اخبار عمومی