اسباب خیر برای روستاییان با یکپارچه‌سازی آبفای شهری و روستایی

اسباب خیر برای روستاییان با یکپارچه‌سازی آبفای شهری و روستایی

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی عنوان کرد

اسباب خیر برای روستاییان با یکپارچه‌سازی آبفای شهری و روستایی

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی یکپارچه‌سازی ابفای شهری و روستایی را اقدامی ضروری و اسباب خیر برای روستاییان دانست و گفت: این اقدام کار درستی بود که البته خیلی زودتر از اینها می‌بایست انجام می‌شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قم به نقل از تسنیم، اسماعیل حسین زهی اظهار داشت: یکپارچه‌سازی شرکتهای آب وفاضلاب شهری و روستایی باقیات صالحات و کار خوبی است که خیلی زودتر از این، می‌بایست عملیاتی می‌شد.

وی افزود: از سالها قبل و دولتهای پیشین بحث یکپارچه‌سازی و تجمیع شرکتهای آب وفاضلاب شهری و روستایی مطرح بود و حتی این موضوع در دولت نهم نیز در شورای عالی اداری مصوب شد و اقدامات جدی هم در این زمینه صورت گرفت، ولی متاسفانه بدلیل برخی کارشکنی‌ها که عمدتاً ناشی از ترجیح منافع و مطامع شخصی معدودی از افراد بر منافع ملی بود، این بحث مشمول مرور زمان شد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: خوشبختانه در دوره اخیر با پیگیریهای وزارت نیرو و طی فرایند مربوطه و تصویب دولت و شورای عالی اداری، این یکپارچه‌سازی انجام شد؛ کار درستی که البته خیلی زودتر از اینها می‌بایست انجام می‌شد .

وی ادامه داد: یکی از وعده های وزیر که در قالب برنامه پیشنهادی در زمان اخذ رای اعتماد به مجلس شورای اسلامی ارایه شده بود، اصلاح ساختارهای سازمانی و بازآرایی شرکت‌های زیرمجموعه با رویکرد متناسب سازی و افزایش کارایی بود که بخشی از آن با یکپارچه سازی شرکتهای آب و فاضلاب عملیاتی شده و انشاالله هم سبب خیر برای کشور و بخصوص مردم عزیز روستاها خواهد بود و هم باقیات صالحاتی برای متولیان کار می شود.

پایان خبر/

موضوع: اخبار عمومی
URL: https://www.abfa-qom.ir/node/4664