توسعه و ارتقای تصفیه خانه فاضلاب قم در راستای اقتصاد مقاومتی

توسعه و ارتقای تصفیه خانه فاضلاب قم در راستای اقتصاد مقاومتی

استاندار قم عنوان کرد؛
توسعه و ارتقای تصفیه خانه فاضلاب قم در راستای اقتصاد مقاومتی
استاندار قم توسعه، بازسازی و ارتقا تصفیه خانه فاضلاب شماره دو شهر قم را در راستای اقتصاد مقاومتی دانست.  
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قم، دکتر "بهرام سرمست" امروز در حاشیه بهره‌برداری پروژه توسعه، بازسازی و ارتقاء تصفیه‌خانه فاضلاب شماره دو شهر قم که در قالب پویش #هرهفته_الف_ب_ایران صورت گرفت در گفت‌وگو با خبرنگاران، با گرامیداشت هفته محیط زیست، به بازسازی تصفیه‌خانه فاضلاب شماره دو قم در قالب طرح‌های اقتصاد مقاومتی اشاره و اظهار کرد: ارتقاء این تصفیه‌خانه قدم مهمی در راستای اقتصاد مقاومتی است و جزو برنامه‌های استان بوده است.
وی با اشاره به پیگیری جدی شرکت آب و فاضلاب استان در راستای به سرانجام رساندن پروژه‌های عمرانی تصریح کرد: پروژه‌های این شرکت همواره طبق زمان‌بندی پیش رفته و امیدواریم برای افتتاح تصفیه‌خانه بزرگ آب قم هم اقدامات لازم صورت گیرد.
استاندار قم با اشاره به حمایت شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و وزارت نیرو از پروژه‌های استان قم خاطرنشان کرد: انتظار داریم که در آینده نزدیک نیز پروژه‌های بزرگ آب و فاضلاب در استان به بهره‌برداری برسد.
وی گفت: در این پروژه‌ها باید چرخه کامل استفاده از پساب را محقق سازیم و باید وزارت نیرو حمایت لازم را از شرکت آب و فاضلاب استان انجام دهد.
 
موضوع: اخبار عمومی
URL: https://www.abfa-qom.ir/node/4547