آیین بزرگداشت روز زن و مقام شامخ مادر در قم برگزار شد

آیین بزرگداشت روز زن و مقام شامخ مادر در قم برگزار شد

همزمان با سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا(س)

آیین بزرگداشت روز زن و مقام شامخ مادر در قم برگزار شد

همزمان با سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) آیین بزرگداشت روز زن و مقام شامخ مادر با تجلیل از بانوان شاغل در شرکت آب و فاضلاب استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قم، دکتر علی جان صادق پور "مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان" در آیین بزرگداشت روز زن و مقام شامخ مادر در سخنانی با تبریک میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و فرزند برومندش حضرت امام خمینی(ره)، گفت: حضرت فاطمه زهرا نه تنها الگوی مجسم برای بانوان در تمام ابعاد زندگی از جمله تربیت فرزند، همسرداری، اجتماعی و سیاسی و... است بلکه چراغ راه هدایت همه انسان‌ها در طول تاریخ است.

وی با بیان اینکه زنان جامعه اسلامی با تأسی به حضرت فاطمه(س) می‌توانند در راه سعادت دنیا و آخرت گام بردارند، یادآور شد: سیره زندگی حضرت فاطمه زهرا(س) بهترین الگو و سند برای سبک زندگی اسلامی در مقابل سبک زندگی سکلار غرب است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم در بخش دیگری از سخنان خود با قدردانی از زحمات بانوان شاغل در این شرکت  گفت: حضور بانوان در شرکت آب و فاضلاب در کنار سایر کارمندان توانسته برکات، خیرات و خدمات ارزنده‌ای برای مردم به وجود آورد.

وی با اشاره به پیشرو بودن آبفای استان در بیشتر زمینه‌های کاری خاطرنشان کرد: بر اساس ارزیابی‌های انجام شده در سطح کشور و استان شرکت آب و فاضلاب توانسته رتبه‌های برتر را به خود اختصاص دهد که بخشی از این توفیقات حاصل تلاش بانوان شاغل است.

صادق پور با بیان اینکه شرکت آب و فاضلاب در کنار تکالیف ذاتی و خدماتی خود در آبرسانی به مردم، وظایف اجتماعی را بر عهده دارد، خاطرنشان کرد: پاسداشت خانواده‌های شهدا، تکریم ارباب‌رجوع، پاسداشت ارزش‌های اخلاقی در جامعه، توجه به اقتصاد مقاومتی، مصرف درست، تولید داخل و اشتغال‌زایی جزو رسالت‌های اجتماعی ما است.

وی یکی از رسالت‌های اجتماعی را تکریم جایگاه بانوان در جامعه دانست و گفت: در همین راستا تلاش می‌کنیم تا با تکریم و تجلیل از بانوان شاغل در شرکت آب و فاضلاب به عنوان سازمانی پویا، خلاق و کارآفرین این رسالت اجتماعی خود را نیز به بهترین شکل به انجام برسانیم.

در ادامه این مراسم با اهدا لوح و هدیه از بانوان شاغل در شرکت آب و فاضلاب استان تجلیل شد./

پایان خبر/

موضوع: اخبار عمومی