مهدی صفری به عنوان سرپرست معاونت مالی و پشتیبانی شرکت منصوب شد

مهدی صفری به عنوان سرپرست معاونت مالی و پشتیبانی شرکت منصوب شد

در مراسمی و با حکم مدیرعامل شرکت؛

مهدی صفری به عنوان سرپرست معاونت مالی و پشتیبانی شرکت منصوب شد

در مراسمی از خدمات آقای میرآفتاب قدردانی و آقای صفری به عنوان سرپرست جدید معاونت مالی و پشتیبانی شرکت آب و فاضلاب منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قم، دکتر علی جان صادق پور در این مراسم با قدردانی از زحمات و تلاش‌های سیدمحمود میرآفتاب در دو سال گذشته گفت: مجموعه معاونت مالی و پشتیبانی طی این مدت توانست با انسجام و اتحاد مسائل شرکت را به پیش ببرد.

وی با بیان اینکه در مدت تصدی آقای میرآفتاب به عنوان معاون مالی و پشتیبانی شرکت، همواره رو به پیشرفت بوده است، گفت: اکنون که ایشان به افتخار بازنشستگی نائل آمدند تلاش کردیم فردی با تجربه، توانمند و متخصص را جایگزین کنیم که توانایی اداره مجموعه معاونت مالی و پشتیبانی را داشته باشد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم، مدیر پروری را جزو سیاست‌های کاری خود دانست و یادآور شد: در همین راستا از آقای صفری که جزو مدیران با تجربه و در عین حال جوان شرکت است دعوت کردیم که این مسئولیت را بپذیرد و انتظار داریم با انرژی مضاعف نسبت به قبل تکالیف و برنامه‌ها را دنبال کند.

وی کار در معاونت مالی و پشتیبانی را سخت و سنگین دانست و از آن به عنوان سیبل سازمان یاد کرد که باید به سازمان‌های نظارتی پاسخگو باشد.

دکتر صادق پور همچنین با اشاره به ارتباط کاری این معاونت با منابع انسانی شرکت گفت: به همین دلیل همواره با چالش مواجه است که باید تدبیر لازم برای اداره امور اندیشیده شود.

سیدمحمود میرآفتاب نیز با تشکر از اعتماد مدیرعامل و همچنین قدردانی از مجموعه همکاران خود در معاونت مالی و پشتیبانی اظهار داشت: طی این مدت تلاش کردم آنچه در توان دارم در خدمت به مجموعه و پیشبرد اهداف سازمان به منصه ظهور بگذارم.

معاون سابق مالی و پشتبیانی شرکت با اشاره به وضعیت موجود، آینده شرکت را سخت پیش بینی کرد و گفت: هیچ چیز نمی تواند این سختی‌ها را هموار کند جز همدلی و کار مضاعف که امیدوارم همه همکاران در این راستا حرکت کنند.

وی آرامش و انضباط مالی را بال‌های رسیدن به اهداف در مجموعه شرکت و معاونت مالی و پشتیبانی برشمرد و گفت: آرامش و انضباط مالی در کنار همدلی و همکاری تمام کارکنان به ویژه معاونت مالی و پشتیبانی، می‌تواند شرکت را به سرمنزل مقصود برساند.

مهدی صفری نیز از همکاران خود در مجموعه مالی شرکت قدردانی کرد و گفت: ما توانستیم در این مدت شفافیت در امور مالی شرکت را بهبود ببخشیم و زمان‌بندی خوبی برای کارها داشته باشیم و در تلاش هستیم این موضوع همچنان ادامه یابد.

سرپرست جدید معاونت مالی و پشتیبانی شرکت تأکید کرد: امیدواریم بتوانیم در مجموعه معاونت مالی و پشتیبانی نیز بیش از گذشته همکاری و تعامل داشته باشیم تا کار و فعالیتی که انجام می‌دهیم اثرگذار باشد و اثری از خود به یادگار بگذاریم که در آینده بتوانیم به آن افتخار کنیم و این امر تنها در سایه تعامل با سایر معاونین و مدیران محترم شرکت محقق خواهد شد.

در ادامه این مراسم مدیرعامل لوح تقدیری به پاس زحمات آقای میرآفتاب به وی اهدا کرد و همچنین حکم آقای صفری به عنوان سرپرست معاونت مالی و پشتیبانی به وی اهدا شد.

 

 

موضوع: اخبار عمومی