تقدیر از تیم‌های برتر با حضور معاون استاندار

تقدیر از تیم‌های برتر با حضور معاون استاندار

در اختتامیه مسابقات فوتسال آبفا صورت گرفت؛

تقدیر از تیم‌های برتر با حضور معاون استاندار

اختتامیه مسابقات فوتسال شرکت آب و فاضلاب استان قم با حضور معاون استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان استان در سالن ورزشی معلم آموزش و پرورش استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قم، معاون سیاسی و امنیتی استاندار قم در این مراسم با قدردانی توجه ویژه به امر ورزش در شرکت آب و فاضلاب استان اظهار داشت: ورزش منجر به سلامت جسم و روح خواهد شد و توان ارائه خدمت در کارکنان را افزایش خواهد داد.

سید محمدرضا هاشمی همچنین خاطرنشان کرد: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بسیاری از ادارات استان برنامه‌های ورزشی داشتند اما برنامه شرکت آب و فاضلاب بسیار خوب و قابل توجه است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم نیز با اشاره به تلاش های صورت گرفته برای تشویق و ترغیب کارکنان به پرداختن به امر ورزش ابراز داشت: علاقمند هستیم ورزش در همه سطوح شرکت به عنوان یک سازمان خدمات دهنده همیشه وجود داشته باشد.

دکتر علی جان صادق پور خاطرنشان کرد: امیدواریم ثمره این توجهات به امر ورزش در شرکت آب و فاضلاب سلامت جسمی و روحیه شاداب همکارانمان در خدمت‌رسانی به مردم باشد.

دبیر کمیته ورزش شرکت آب و فاضلاب استان قم نیز با بیان اینکه این مسابقات با حضور 8 تیم از آبان ماه برگزار شد، ابراز داشت: 50 نفر از کارکنان شرکت آب و فاضلاب با نشاط بالایی در این مسابقات حاضر شدند و با یکدیگر به رقابت پرداختند.

سعید عباسی با اشاره به حمایت مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب از مسابقات ورزشی اظهار داشت: به منظور همگانی شدن ورزش در بین کارکنان در طول سال ورزش‌های مختلفی را برنامه‌ریزی کردیم که مورد استقبال قرار گرفته است.

در پایان این مراسم با حضور مهندس هاشمی معاون استاندار، دکتر صادق پور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان و منعم مدیرکل ورزش و جوانان از تیم‌های برتر این دوره از مسابقات تجلیل شد.

پایان خبر/         

موضوع: اخبار عمومی