تقدیر مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از آبفای قم

تقدیر مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از آبفای قم

با کسب رتبه برتر در بین شرکت‌های آبفای کشور صورت گرفت؛

تقدیر مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از آبفای قم

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با تقدیم لوحی سپاسی از کسب رتبه برتر در زمینه «تهیه گزارش‌های تحلیلی کیفیت آب» از آبفای شهری استان قم تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قم، مهندس "حمیدرضا جانباز" در این لوح سپاس آورده است: تلاش و همت مدیریت و کارکنان آن شرکت موجب کسب رتبه برتر در زمینه "تهیه گزارش‌های تحلیلی کیفیت آب" در بین شرکت‌های آب و فاضلاب شهری در سال 96 شد.

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در ادامه خطاب به مدیرعامل شرکت آبفای قم، خاطرنشان کرده است: بدینوسیله به پاس این زحمات ارزنده از جنابعالی، مدیر و کارشناسان شاغل در بخش کنترل کیفیت آب و سایر افراد تأثیرگذار در کسب این موفقیت تقدیر و تشکر می‌شود.

مدیر دفتر کنترل کیفیت آب و فاضلاب استان قم در خصوص کسب این رتبه گفت: گزارش‌های تحلیلی کیفیت آب شامل تحلیل آزمون‌های میکروبی، بیولوژی، فیزیکوشیمیایی، فلزات سنگین، بررسی آنالایزرهای سنجش لحظه‌ای کیفی، بررسی آلاینده‌های منابع زیرزمینی و سطحی و مشخصات عمومی و کمی تأسیسات آب می‌شود.

مهندس رضا انصاری بررسی عملکرد کیفی بخش خصوصی در بهره‌برداری از تأسیسات آب، بررسی صحت عملکرد بخش خصوصی در نمونه‌برداری با توجه به تواتر زمانی و مکانی اعلام شده از طریق تهیه نقشه و گزارش‌های لازم از سامانه LIMS را از جمله نتایج بررسی گزارش‌های تحلیلی کیفیت آب برشمرد.

وی خاطرنشان کرد:  بررسی عملکرد واحد کنترل کیفی در ارائه محصولات(آب شرب،آب بهداشتی و آب صنعت) با استانداردهای لازم از طریق مقایسه با گزارش‌های آزمون‌های فیزیکی، شیمیایی، میکروبی، بیولوژی و فلزات سنگین و بررسی صحت نتایج ثبت شده جهت بهره‌برداری در فرآیند کنترل کیفیت تأسیسات آب از دیگر نتایج به دست آمده از تهیه گزارش‌های تحلیلی کیفیت آب است.

پایان خبر/

 

موضوع: اخبار عمومی