تقدیر معاون استاندار قم از شرکت آب و فاضلاب

تقدیر معاون استاندار قم از شرکت آب و فاضلاب

در راستای توسعه و ترویج فرهنگ نماز صورت گرفت؛

تقدیر معاون استاندار قم از شرکت آب و فاضلاب

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع و رئیس شورای فرهنگی استانداری قم از فعالیت‌های شرکت آب و فاضلاب استان در راستای توسعه و ترویج فرهنگ نماز تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قم، مهرداد غضنفری امرایی در لوح سپاسی خطاب به مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم، آورده است: با عنایت به ارزیابی انجام شده توسط ستاد اقامه نماز در مورد برنامه‌ها و عملکرد ادارات استان در امر خطیر نماز در سال 96 و بر اساس نظر هیئت داوران، ستاد مذکور، آن دستگاه را شایسته تقدیر ویژه می‌داند.

معاون هماهنگی و امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری قم ضمن تبریک این موفقیت به شرکت آب و فاضلاب خاطرنشان کرده است: از سعی و تلاش شما در امر توسعه و ترویج فرهنگ نماز در آن دستگاه تقدیر و تشکر نموده، امید است تلاش‌های انجام شده، مورد عنایت خداوند متعال قرار گیرد و در راه گسترش فرهنگ نورانی نماز همواره موفق و موید باشید.

ارزیابی علمی و واقع‌بینانه، گروه‌بندی دستگاه‌های اجرایی، پرهیز از مقایسه عملکرد دستگاه‌ها، نتایج و دستاوردهای برنامه‌ها و فعالیت‌ها، بررسی دقیق رعایت فرایندهای استاندارد برنامه‌های اقامه نماز، لحاظ کردن خلاقیت‌ها، ابتکارات، مستندسازی عملکرد از جمله رویکردهای ستاد اقامه نماز استان در فرایند ارزیابی و داوری اعلام شده است.

در همین راستا و بر اساس یافته‌های هیئت ارزیابی و داوری از گزارش‌ها و مستندات ارسالی شرکت آب و فاضلاب استان قم توانست با کسب 93 امتیاز موفق به کسب عنوان «تقدیر ویژه» شود.

 

 

پایان خبر/

 

موضوع: اخبار عمومی