دریافت گواهی‌نامه بین‌المللی توسط آزمایشگاه مرکزی آب و فاضلاب قم

دریافت گواهی‌نامه بین‌المللی توسط آزمایشگاه مرکزی آب و فاضلاب قم

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان خبر داد؛

دریافت گواهی‌نامه بین‌المللی توسط آزمایشگاه مرکزی آب و فاضلاب قم

قدردانی مدیرعامل آبفای کشور  از آبفای قم

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان از دریافت گواهینامه بین‌المللی ISO/ IEC 17025 توسط آزمایشگاه مرکزی آب و فاضلاب قم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قم، دکتر علی جان صادق پور از کسب استاندارد بین‌المللی ISO/ IEC 17025 توسط آزمایشگاه مرکزی شرکت آب و فاضلاب استان قم خبر داد و گفت: رسالت این استاندارد ایجاد سیستم مدیریت برای کیفیت فعالیت‌های اداری و فنی آزمایشگاه است.

وی با بیان اینکه اگر آزمایشگاهی موفق به اخذ این گواهی‌نامه شود اصول استاندارد ایران – ایزو 9001 را هم تأمین می‌کند، خاطرنشان کرد:  آزمايشگاه مرکزی شرکت آب و فاضلاب استان قم، با هدف ايجاد يك سيستم مديريتي مبتني بر كيفيت، طراحي و مستقر شده تا بتواند خدمات خود را با بهترين كيفيت ارائه کند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم با تاکید بر اینکه آزمایشگاه آب و فاضلاب قم فعاليت‌هاي مديريتي، فني و تخصصي خود را به بهترين نحو اداره می‌کند، اظهار داشت: این آزمایشگاه در تلاش است با اخذ گواهينامه‌ها و اعتبارنامه‌هاي ملي و بين‌المللي، صلاحيت و شايستگي خود را به گيرندگان خدمات و گروه‌هاي ذي‌نفع اثبات کند.

وی تاکید کرد:  گواهی‌نامه‌های کالیبراسیون، آزمون کفایت تخصصی میکروبی و آزمون کفایت فیزیکی و شیمیایی، معتمد محیط زیست و ایزو OHSAS در سال 1397  توسط آزمایشگاه مرکزی آب فاضلاب تمدید شد.

دکتر صادق پور با بیان اینکه گواهی‌نامه ISO/ IEC 17025  نیز در سال جاری برای نخستین بار توسط این آزمایشگاه اخذ شد، یادآور شد: اقدام برای اخذ این گواهی‌نامه از سال 95 صورت گرفت و پس از انجام ممیزی‌های اولیه در سال‌های 95 و 96 ،ممیزی نهایی بر اساس استاندارد ISO/ IEC 17025 در شهریورماه سال 1397 توسط ممیزان شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با موفقیت انجام و گواهینامه مربوطه اخذ شد.

وی تصریح کرد: بر اساس ممیزهای انجام شده انجام تمام عملیات مدیریتی و فنی آزمایشگاه مرکزی آب و فاضلاب قم شامل انجام آزمون‌ها، کنترل کیفیت، تضمین کیفیت، صحه‌گذاری، تخمین عدم قطعیت، نمونه‌برداری، گزارش دهی و ... تحت کنترل و بر اساس استاندارد ISO/ IEC 17025  در حال انجام است.

یادآور می شود مهندس جانباز مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور نیز با ارسال نامه‌ای از تلاش‌های شرکت آب و فاضلاب استان قم برای  کسب این گواهینامه بین المللی قدردانی کرد.

پایان خبر/

موضوع: اخبار عمومی