تجلیل از خانواده‌های معظم شهدای حرم

تجلیل از خانواده‌های معظم شهدای حرم

همزمان با هفته دفاع مقدس صورت گرفت؛

تجلیل از خانواده‌های معظم شهدای حرم

مدیرعامل و جمعی از مدیران شرکت آب و فاضلاب استان قم همزمان با هفته دفاع مقدس با خانواده‌های معزز و گران‌قدر شهیدان مصطفی نبی لو و احمد جلالی نسب از شهدای مدافع حرم دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قم، دکتر علی جان صادق پور در این دیدارها با قدردانی از خانواده‌های شهدای گران‌قدر هشت سال جنگ تحمیلی و شهدای حرم اظهار داشت: امنیت و آرامش امروز ایران اسلامی مرهون خون پاک شهدا است.

وی خاطرنشان کرد: شهدا همچون ستارگانی هستند که راه را برای ما روشن کردند و در تاریخ این سرزمین ماندگار خواهند ماند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم همچنین با تجلیل از شهدای مدافع حرم گفت: این عزیزان در این برهه از زمان وفادارترین افراد به نظام، انقلاب و ولایت به شمار می‌روند که با بینشی عمیق در خارج از مرزها به دفاع از آرمان‌های ایران اسلامی پرداختند.

وی شجاعت را یکی از ویژگی‌های شهدای مدافع حرم دانست و یادآور شد: این عزیزان در این غبار غفلت حقیقت را تشخیص دادند و با حضور فیزیکی خود برای مقابله با دشمنان اسلامی شجاعت خود را به رخ جهانیان کشیدند.

دکتر صادق پور با تکریم خانواده‌های معزز شهدا ابراز داشت: دیدار، تکریم و تجلیل از خانواده‌های شهدا که عزیزان خود را برای حفظ نظام و آرمان‌های انقلاب تقدیم کردند از وظایف مسئولان است.

وی با بیان اینکه مسئولیت‌هایی که امروز بر دوش ما است از برکت خون شهدا است، تاکید کرد: امیدواریم با خدمت صادقانه به مردم ایران اسلامی قدردان خون شهدا و فداکاری خانواده‌های این عزیزان باشیم.

در پایان این دیدارها با اهدا لوح و هدیه از خانواده‌های این شهدای گران‌قدر تجلیل شد.

یادآور می شود فرمانده پایگاه بسیج، مسئول امور فرهنگی، مدیران روابط عمومی و امور عمومی و مدیران مناطق، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان را در این دیدارها همراهی کردند.

پایان خبر/

 

موضوع: اخبار عمومی